| Catalin_Oncescu_1995 a întrebat:

Am o problema delicata pentru mine, banala pentru altii. Sunt in clasa a X-a si trebuie sa fac un proiect despre Romania, focalizand in judetul arges, dupa in Topoloveni (de unde sunt). Vreau sa pun poze si sa filmez pe cineva, sa-l decupez pe acel cineva si sa o pun pe fundal cum vorbeste in timp ce se deruleaza pozele. Un program, putin ajutor va rog.

1 răspuns:
| Toothpick a răspuns:

Nu iti trebuie cine stie ce program... poti face si cu windows movie maker, inregistrezi audio persoana, o pui in movie maker ca si fundal sonor si pui pozele exact cum vrei tu sa fie pe durata inregistrarii. Asta ar fi varianta cea mai simpla. Good luck!