| Gabrielaandrei98 a întrebat:

Am o problema grava. Am achizitionat acum 3 luni un Allview P6 quad si mi s.a blocat ecranul.Nu mai poneste nu raspunde la comenzi. Ce sa fac? Cum scot bateria aia ca nu reusesc? Va rog ajutati.ma e grava problema. Ecranul nu raspunde deloc.

1 răspuns:
| Scriosteanu a răspuns:

Încearca sa il cureti cu solutie speciala pentru ecrane sa ii dai folia de protectie jos daca are, dar daca nu merge nici asa du-te cu el la magazinul de unde l-ai cumparat sa te rezolve acolo.