| denisTiky a întrebat:

Am o problema la casti, este vorba de marvo hg8914, pe langa ca nu mai lumineaza nu mai merge nici microfonul, am facut aseara un test, am inregistrat cu voice recorder, totul a mers foarte bine, ma auzeam perfect, ba chiar mi-am dat castile jos ca sa fac nu stiu ce si dupa am revenit la pc si am continuat înregistrarea, dar azi nu mai merg castile. Am observat ca problema e la cablu, undeva sus aproape de casti cablul trebuie tinut intr-o anumita pozitie, indoit. Nu stiu de ce dar când il indoi fix in locul ala se aude perfect, dar e dubios ca aseara castile au mers fara sa le tin cablul indoit sau ceva, mergeau zici ca erau noi... Ce sa fac acum?

1 răspuns:
| Razwan123 a răspuns:

Probabil nu face atingere mereu, recomand sa schimbi castile.