| Anonim77997 a întrebat:

Am o problema la conexiunea de internet. n
Nu ma pot conecta. Intru pe adresa ip a router-ului si imibtransmite mesajul "Dispozitivul dumneavoastra nu se poate conecta la internet". Conexiuna a cazut in decursul zilei. Precizez ca am internet de la Telekom, prin intermediul telefonului. Am incercat sa resetez router -ul si am pus datele corecte, dar fara succes. Poate cineva sa ma ajute? La setarile avansate am un camp liber "Nume conexiune PPP" poate ma lamuriti si cu asta. Nu am facturi neplatite. Dau funda!laughing

Răspuns Câştigător
| Alexandruuu88 a răspuns:

Cel mai bine ii suni pe aia de la Telekom sa te ajute, trebuie introduse anumite date si pe urma o sa meargă!

2 răspunsuri:
| Anonim77997 explică:

S-a remediat problema. Nu era de la mine. S-a rupt un stalp si totodata si firele de telefon. Oricum multumesc de ajutor!

| Alexandruuu88 a răspuns (pentru Anonim77997):

Sa fii sănătos!