| Dzeko7 a întrebat:

Am o problema la pc cand il deschid nu imi apare nimic pe ecran adica imi apare dar se distinge foarte greu imaginea abia daca inteleg ce scrie.Dar cand il inchid imaginea aia pentru stingerea ecranului imi apare clar deci nu cred ca e de la monitor. Aveti idee ce poate avea?

1 răspuns:
| varra a răspuns:

Salut Dzeko7,

Modifica "Screen refresh rate"
Pe windows 7:
Click dreaptea -> Screen resolution -> Advanced Settings -> Monitor

Reinstaleaza driver-ul placii video.

Daca ai facut update la driver-ul video probabil nu este compatibil, incearca o versiune mai veche.

O zi buna!