| KhaZix a întrebat:

Salut,am o problemă.Mi-am uitat parola la adresa de mail si nu o mai pot recupera decat cu ajutorul intrebarilor secrete si le-am uitat si pe acestea din pacate, mai exista vreo solutie?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mai exista adresa de e-mail alternativa si/sau numarul de telefon atasat (la care sa se trimita cod de deblocare.
Daca le-ai uitat pe toate acestea, atunci uita si de casuta de e-mail.

| Packer19 a răspuns:

Numarul de telefon unde sa-ti trimita un cod... daca l-ai uitat si pe asta atunci e naspa, in cel mai bun caz dai recuperare parola, forget password si schimbati parola de email, de preferat data viitoare noteazati undeva toate amanuntele importante, iar daca ai uitat si de telefon, si intrebari etc, atunci e moarta, fa-ti alta adresa