| Ady21 a întrebat:

Am uitat parola de la facebook si adresa de mail. cum o pot recupera?
Stiu ca la browserul Mozila Firefox exista o optiune unde iti vedeai toate parolele care le-ai introdus in browser. Pe Chroome exista aceasta optiune?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,si chrome are optiunea de memorare si gasesti parol si id-ul dar numai in cazul in care ai memorat-o vreodata.Dai clic pe acele 3 bri mici apoi pe setari.Acolo,tocmai jos dai pe „afisati setarile avansate". Mergi in jos pana la Parole si Formulare si pe acolo gasesti „gestioneaza parolele„ scris mai mic cu albastru. Daca ai setaat candva si ai salvat atunci parola si id de la faceboo, le gasesti acolo.

1 răspuns:
| Cristi9025 a răspuns:

Din pacate nu. Am cautat optiunea mai demult ca uitasem parola de la farmerama ( un joc )