| romario97 a întrebat:

Salut am o problema, mi s-a restartat calculatorul si mi-a aparut imaginea cu albastru si zicea ceva de "pshycal memory"si nu mai stiu cum, va rog raspuns urgent.
dau FUNDA
funda

Răspuns Câştigător
| lerys a răspuns:

Salut, ce iti apare tie se numeste BSOD, cauzat de ceva componenta care a cedat (probabil memoriile) sau poate din cauza unui driver sau chiar si din cauza conectarii unei componente noi si nu in ultimul caz din cauza unui program care s-a busit. Incerca sa deconnectezi orice componeta nou connectata, daca ai putea sa scrii textul ce iti apare, ar fi de mare ajutor pentru mine sa iti zic exact din ce cauza iti apare.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat