| Radu_Mircea_1980 a întrebat:

Hei,am o intrebare, defapt o mare problema...am un Lenovo b590 cu windows 10 premium...si am incercat sa il opresc adica sa ii dau restart si cand s-a restartat mi-a aparut un ecran albastru cu cv legat de,, laptopul nu sa inchis corect" si imi arata 2 butoane :restart si advance opinions,si daca ii dau restart tot asa imi face,am incercat de multe ori si tot asa,si nu stiu ce sa fac, am nevoie super urgent de un raspuns si de laptop...va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Sticea_1987 a răspuns:

Buna, Advanced Options selectezi system restore acolo..selectezi o data anterioara..si isi va reveni la acel moment.