| Andrei9716 a întrebat:

Salut, am o problema, mi s-a spart telecomanda si mai am una de la UPC dar nu merge sa dau pe HDMI, oare de ce? Merge doar sa schimb programul si volumul

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este doar pentru mediabox.

| Simpatic a răspuns:

Cumpara o telecomanda universala care sa stie si de functia smart, sunt destule care fac asta.
La acea telecomanda universala vei primi un manual ce are si coduri, o setezi imediat cu acel cod in functie de marca televizorului tauwinking
Costa intre 30-80 de lei deci nu este o avere.

| sierra1 a răspuns:

"nu merge sa dau pe HDMI oare de ce?"
nu-s compatibile 100%

| Eugen80 a răspuns:

Cauta o telecomanda universala compatibila cu TV-ul tau!
Cea de la UPC nu controleaza TV-ul, ci cutia multimedia de la UPC.