| Angelo99 a întrebat:

Salut am o problema pe Euro truck simulator V1.3! Am descarcat harta Mega mix map 5 pentru V1.3 si am instalat-o. Apoi cand intru in joc aleg tara de unde sa incep si tirul, merg putin si se blocheaza (imi da don't sed ceva de genu')! Cine ma poate ajuta sa lase un idi sau sa ma contacteze pe idi-ul angelo_mafia2010. Dau funda multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Problema este de la harta poate sa nu fie conpatibila si din cauza asta se bl; ocheaza

| Angelo99 explică (pentru itsoft):

Este compatibila! Este pentru euro truck simulator v1.3.Asa ca citeste intrebarea mai bine!

| DinuMariuspc a răspuns (pentru Angelo99):

Angelo salut am si eu aceeasi problema ai descoperit problema da ca ma poti ajuta si pe mine

| DinuMariuspc a răspuns:

Angelo salut am si eu aceeasi problema ai descoperit problema da ca ma poti ajuta si pe mine