| Andreeeiii a întrebat:

Am o problema, pe iPad-ul meu, mi-am schimbat parola de pe Facebook, ceva prostii cu securitatea, si acum la Configurari, imi spune sa pun parola de la Facebook, o pun acolo, si nu merge, spune ca nu e corecta, dar pe aplicatie ma lasa sa intru. Dau sa sterg contul, si nu se intampla nimic, am resetat si tableta, si tot nimic, cepot face? FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| PopaAlex95 a răspuns:

Ai activat generatorul de coduri la Facebook sau ce schimbari ai facut mai exact? Daca este generatorul de coduri activat, atunci va trebui sa introduci intai parola cu numele utilizator al contunui Facebook, sa apesi pe autentificare, iar in pagina urmatoare, in campul parola, sa tastezi codul generat folosind aplicatia Facebook. Mai multe despre generatorul de coduri si iOS aici: http://itutorial.ro/......-tutorial/
Daca nu il ai activat, atunci esti sigur ca stii parola si o introduci corect?