| dxchd a întrebat:

Salut, am o problema, problema implica boot error si cand dau sa reinstalez windows-ul nu imi detecteaza partitiile si nici nu pot face altele si uneori apare eroarre oxc0000034 si laptopullui nu i se detecteaza windows-ul.Solutii?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pare sa fie defect de disk. Procedeaza astfel:
1. Verifica in BIOS, daca laptop-ul "vede" hard disk-ul =SSD-ul.
2. Testeaza hard disk-ul laptop-ului, daca nu are BAD-uri (mai ales la inceputul lui (zona tabelei de partitii)

| TFL007 a răspuns:

E un tutorial pe net, trebuie sa intrii din cate stiu in COMMAND PROMPT -> tastezi disk part... uite aici clipul
https://www.youtube.com/watch?v=o4ilMAAk1Q8&ab_channel=AvoidErrors