| Emanuel4 a întrebat:

Salut am o problema cu windowsul imi da o eroare:Windows error recovery, am incercat sa reinstalez windowsul dar nu imi apare sa-mi incarce filele de pe stick si mi se restarteaza incontinu apas f12 am dat la boot USB nu a mers sa-l reinstalez ajutati-ma va rog!

2 răspunsuri:
| ViLLaS a răspuns:

Cel mai probabil ai stricat bios-ul, daca ai fi avut placa de baza cu dual bios, situatia ar fi fost alta.Nu stiu ce solutie ai putea sa gasesti, sunt curios daca exista o rezolvare la asa ceva.
http://www.tpu.ro/......ar-nu-imi/

| dannyskill a răspuns:

Intra in bios apesi pe delete sau care ii butonu la tine si alegi usb stick sa fie primary boot divece si atuci ai sa poti sa iti instalezi windowsul sper sa reusesti bafta