| Bodale_Ady_1997 a întrebat:

Am o problema tot cand intru pe youtube pe telefon (Samsung S3 NEO), intru intr-un video si sunetul merge inaintea imagini de ce?
Va fi nevoie sa dau un reset la telefon?

1 răspuns:
| GopnikulBogdan a răspuns:

Telefoanele cu un android mai mic de 5.0 nu mai au acces la serviciile Google.
Poți să intrii pe Google Chrome sau pe Browser ca să vezi un video sau să asculți muzică.
O modalitate ca să intrii pe aplicația Youtube ar trebui să instalezi un nou android (android ROM) cum ar fi Cyanogen Mod.
Eu folosesc un telefon de genul ca amplificator de wifi.