| Gabriel_Alexe_1995 a întrebat:

Astazi am luat un router wifi tp-link. Pe laptop imi merge bine, dar pe telefon ( Samsung s4 ) si tableta ( LG g tab ) imi merge peste tot mai putin youtube-ul. Intru pe youtube, imi apar noutatile dar cand dau click pe video imi spune "a aparut o problema cu reteaua, atingeti pentru a reincarca". Am atins de dracii au iesit din ele laughing si nimic

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce router ai luat? Ce securitate ai ales la router?

| DeyCj a răspuns:

Verifică setările router-ului ca să nu fie dezactivat din forewall accesul la site-urile de stream.Vezi în firewall cum stă treaba.Succes