| Anonymous212 a întrebat:

Salut, am o problema...
Vreau sa fac o plata pe un site si imi zice dupa ce aleg sa platesc cu cardul si platesc mesajul asta:

https://imgur.com/a/zmJLjJx

Acolo scrie unde gasesc asta dar tot nu am gasit nimic si la banca nu vreau sa sun.

3 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Hai, zi drept: folosesti un card care nu este al tau si de aceea nu vrei sa suni la banca.

| Anonymous212 explică (pentru flixbuster):

Da, de unde ai ghicit?
Ce ai baut frate?
E cardul meu dar ma zapaceste cu suma aia inghetata si nu stiu ce sa fac cand platesc...

| flixbuster a răspuns (pentru Anonymous212):

Ei, atunci intri pe Internet Banking sau Mobile Banking si afli acolo raspunsul.