| NicolaeMihai a întrebat:

Salut am o problema vreau sa fac pc-u mai bun sa am fps bun la Word Of Tanks si am CCLEANER si o sa va dau programele existente pe care mi le arata si vreau sa-mi spuneti ce sa dezinstalez ca sa am fps mai bun la W.O.T fiindca cu toti stim ca nu toate programele sunt folositoare
Uitati lista:Adobe AIR,AMD CATALYST INSTALL MANAGER,AMD QUICK STREAM,Avast free antivirus, Conexant HD Audio, CyberLink Power2Go 8, CyberLinkPowerDirector 10, Dolby Digital Plus Advanced Audio,Energy Manager,Google Chrome,Host App Service,Lenovo Dependency Package,Lenovo EasyCamera,Lenovo Experience Improvement,Lenovo Fusion Engine,Lenovo Mobile Phone Wireless Import,Lenovo OneKey Recovery,Lenovo Photo Master,Lenovo pointing device, Lenovo PowerDVD10, Lenovo Solution Center,Lenovo Updates,Lenovo VeriFace Pro, Microsoft Office, aicea le sar cateva Microsoft redistribuable 2008 si din astea dar care trebuie..cred..,One Key Recovery,Power Director,Qualcomm Atheros Bluetooth Suite,Qualcomm Atheros Client Installation,Razer Cortex,Realtek Card Reader,Realtek Ethernet Controller Driver,Start Menu,UESDK,Users Manuals,Windows Driver Package -Lenovo, Windows Driver Package -Lenovo, WinRAR 5.21 (64-bit) astea-s ce sa dezinstalez ca sa am fps mai bun sa ruleze mai rapid si daca stiti niste programe sa creasca sau setari ar fi bine ...mersi care ma ajuta ARE FUNDA!

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Tu habar nu ai ce e ala un calculator din cate se pare! Si stai de jocuri in loc sa pui mana sa inveti! Se par ca tu vrei sa strici calculatorul, ai ambitia asta!

| NicolaeMihai explică (pentru K0sti):

Uite cum sta treaba, eu joc WoT si ca sa imi mai maresc fps-u ma gandeam sa mai sterg din programele nefolositoare de aia am pus intrebarea, intelegi? Folosesc calculatorul de ani buni si stiu multe nu mai comenta cu afirmati aiurea, fiindca metoda asta e buna uneori ...si o sa optimizez jocul setand grafica etc...si daca nu imi iau procesor etc corespunzator jocului sunt mai multe metode

| K0sti a răspuns (pentru NicolaeMihai):

Sa crezi tu ca optimizezi fps dezinstaland programe!

| NicolaeMihai explică (pentru K0sti):

Daca le dezinstalez pc mg mai rapid si daca mg mai rapid e mai bine

| gelu1970 a răspuns:

Exceptie Users manuals te sfatuiesc sa nu dezinstalezi nimic din lista ce ai scris.