| SurEn_Mustafa_1993 a întrebat:

Salut, am o probleme cu Foursquare-u, dispun de un Android, Samsung Galaxy Trend. De o saptamana, nu mi se mai activeaza foursquare de cat atunci cand e conectat la wireless, cu netu meu nu merge. De ce? P.S : I-am dat un reset la telefon + dezinstalat si instalat foursquare-u de vreo 3 ori.

1 răspuns:
| Zendom a răspuns:

Cred ca are un bug aplicatia sau are vreo setare telefonul/aplicatia de unde sa dai daca vrei doar pe wifi sau pe date