| SurEn_Mustafa_1993 a întrebat:

de 2 zile nu imi merge Foursquare pe telefon, am un Android 4.0.4, tin sa va spun ca l-am dezinstalat si instalat de vreo 3 ori si tot nu merge. Imi spune in felul urmator : " java.lang.lllegalStateException:Not a JSON Object : DOCTYPE "

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Probabil că jocul nu e în formatul suportat de telefon(json) și de asta nu funcționează. Succes

| SurEn_Mustafa_1993 explică (pentru DeyCj):

Foursquare-u e o aplicatie si il am de vreo 2 ani si e prima oara cand imi face fite