| metten a întrebat:

Salut,am o promblema in legatura cu crearea unei pagini web.Sunt incepator cu html-ul si nu stiu de ce daca modific codul din html nu mi se modica si pagina doar daca salvez din nou.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| SilverF8ith a răspuns:

Pai trebuie sa intelegi ca infunctie de mediul in care creezi pagina web este nevoie de o reincarcare a pagini pentru actualizarea comenziilor sau a modificariilor facute de tine, Pentru ca daca tu modifici pagina in cod apoi trebuie sa dai si Refresh in broswer sa vezi modificarea... asa functioneaza laughing

bafta in continuare!

| metten explică (pentru SilverF8ith):

Mersi de sfat, asta stiam.Dar nu mai conteaza am gasit problema.