| deea221 a întrebat:

HELLLPPPP!
am o problema,
am un cont de fb de ceva timp dar recent o prietena a incercat sa isi faca si ea unul si i-a dat eroare la adresa de mail, a incercat cu a mea(desi pe respectiva adresa de mail aveam contul personal activ) si i-a creat contul cu adresa mea, iar eu nu mai pot intra pe contul meu.
ulterior i-am modificat adresa de mail si am sters-o pe a mea, deci se logheaza de pe o alta adresa de mail, dar eu pe e mea nu mai pot intra, de cate ori vrea sa intru imi da numele ei, si ca parola este gresita.
cum imi pot recupera contul inapoi?

va multumesc!

5 răspunsuri:
| Doar3u a răspuns:

Cand ti-ai facut contul tau de facebook, ai confirmat de pe id?

| deea221 explică (pentru Doar3u):

Da, am confirmat de pe adresa de mail, chiar primeam mailuri de cate ori aveam notificari de pe facebook, nu stiu cum a fost posibil sa faca inca un cont cu adresa mea desi contul meu era activ de jumatate de an.

| Doar3u a răspuns (pentru deea221):

Nu stiu ce sa zic! daca mai ai notificarea incearca sa intri de acolo!

| deea221 explică (pentru Doar3u):

Pai am incercat dar imi deschide pagina de autentificare cu numele ei..si sa introduc parola...pfffffffffff...foarte sinistru si complicat este cu o amarata de adresa de mail si doua conturi de facebooklaughing

| Doar3u a răspuns (pentru deea221):

laughingnu stiu ce sa zic! mai bine iti faci alt cont de facebook!