| Atat_Niko_Shi_1997 a întrebat:

Am o tableta Allview alldro speed s si mi s-a blocat din cauza ca am desenat gresit modelul de 20 ori.Nu stiu ce sa fac! Nu am buton de volum volumul la mine merge numai din tableta si ea e blocata alta solutie exista? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Elynad a răspuns:

Ai faramat-o! e simplu, ti se activeaza optiunea de deblocare cu ajutorul contului Google pe care este inregistrata tableta. Daca nu stii acel cont se considera ca nu este tableta ta. Poti totusi sa ii faci o resoftare si sa o folosesti... intri pe site la Allview, cauti tableta ta, intri la suport si acolo gasesti tot ca iti trebuie. Bafta!