| Bogdii a întrebat:

Am o tableta Arnova 10b G2, as vrea sa instalez pe ea Magazin Play, are android 2.3 daca imi puteti da un site de download... Merci!

5 răspunsuri:
| miaumarian a răspuns:

Normal trebuie sa ai Magazin Play deja instalat...

ia-l de aici: http://elisone.store.aptoide.com/app/com.android.vending/8013013/835983

| Bogdii explică (pentru miaumarian):

L-am loat, il instalez, dar cand intru in el imi spune ca trebuie sa ma conectez la un dispozitiv si am 2 optiuni " da " sau " nu " si orice as da ( da sau nu ) ma scoate din magazin play?

| miaumarian a răspuns (pentru Bogdii):

Trebuie sa te conectezi ori la retea Wireless ori la 3G ca sa poti naviga in magazin

Si trebuie intai sati inregistrezi tableta la Google

Intra in meniul tabletei acolo unde ai conturile si adaugati contul tau de gmail. daca nu ai deja trebuie sa-ti faci.

| Bogdii explică (pentru miaumarian):

Pai ma conectez la wireless cand intru, si unde sa intru in meniul tabletei? sau trebuie sa intru pe gmail si sa ma inregistrez?

| miaumarian a răspuns (pentru Bogdii):

Meniu - Setari - Conturi si sincronizare - Adauga cont - selectezi Google -