| Sarmala a întrebat:

Am o tableta Asus zenpad si nu se mai incarca. Uneori incarca, uneori nu incarca. S-a dus bateria?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Incarcatorul l-ai verificat? Nu poti sa incerci sa incarci cu altceva?
Poate nu face contact bine.

In general cand sunt asftel de probleme... nu prea ar fi de la baterie, ea nu poate sa incarce odata si odata nu. Ea incarca mereu.

| Sarmala explică (pentru DoarBogdan):

L-am schimbat și cu cel de la telefon. Tot la fel. Posibil sa fie de la cablu?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Sarmala):

Atunci probabil de la portul de alimentare. Poti sa mergi sa il schimbi usor la un service.

| Catrice a răspuns:

Da' cu încărcătorul cum stai?