| dakrismak a întrebat:

Am o tableta care se incarca cu un incarcator de 5v. din pacate acel incarcator de 5v mi s-a ars. am un alt incarcator care are 5.5v. este vreo problema daca incarc tableta cu acest incarcator de 5.5v?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Da.Sub 5v merge.Dar peste aceasta valoare poti strica tableta.Si e pacat.Cumpara-ti alt incarcator.

| dakrismak explică (pentru darrio2007):

Aha... si daca o incarc la pc, e ok...nu?

| darrio2007 a răspuns (pentru dakrismak):

Nici o problema.Eu imi incarc Galaxy de la pc. Dureaza putin mai mult dar in acest timp stau pe net.

| dakrismak explică (pentru darrio2007):

Okey. dar pacat ca 0.5v conteaza happy

| darrio2007 a răspuns (pentru dakrismak):

Te inteleg.Dar asta e.Mersi pentru. funda.

5 răspunsuri:
| Hedon a răspuns:

Cred ca nu cauta pe net marca modelul si ai informati despre