| LorenzoLoL a întrebat:

Salut.Am o tableta mediacom 855i smart pad, si nu mi se mai aprinde. Apas pe butonul de on/off se aprinde ajunge pana unde scrie MEDIACOM si se incarca intruna. Si am intrat in recovery mode imi apare androidul cu semnul exclamari.Dar nu imi apare meniul sa selectez sa o resetez.Ce trebuie sa apas sa apara meniul?

1 răspuns:
| Gabi001 a răspuns:

La fel mi s-a intamplat si mie la Xperia Miro dar eu nu puteam intra in recovery si l-am dus la reparat asa te sfatuiesc si pe tine!