| AsdDsa123 a întrebat:

Am o tableta Vonino navo P si nu merge sa tin apasat mai mult intr-un singur loc, adica e ca si cum as lua degetul de pe ecran, dar eu nu iau.
Ma gandesc ca e ceva optiune sau ceva.
Dau funa!

1 răspuns:
| Claudiu1009 a răspuns:

Sau mai poate fi problema de la celulele de touch-screen. S-ar putea ca însăși tableta sa fie defecta. Dacă ai cumparat-o la mâna a doua du-o la un service ceva dacă e noua du-te cu ea in garanție. Nu exista aplicații sau ceva asemanator sa facă asta decât un defect al ecranului tactil.