| Hdyxfwfb a întrebat:

Pune o întrebare

Cauta

Caută întrebări şi răspunsuri
Tehnologie
Hdyxfwfb
în 6 August | Hdyxfwfb a întrebat:
Salut TPU. Aş avea o nelămurire în legătură cu tableta VONINO PLURI M7. Aş vrea să vă spun întâi despre tableta VONINO NAVO P,aceasta este o tabletă decentă__. Însă are totuşi o problemă: dacă aş instala un joc cu maşini,să zicem aş putea să îl joc, dar când apăs pe butonul de accelerație, apăsarea se menține doar(ex:2s),iar după aceea apăsarea se opreşte deşi degetul rămâne lipit de ecran (asta se întâmplă la VONINO NAVO P) Aş vrea să ştiu dacă acestă (apăsare eronată, ca să-i zic aşa) s-ar putea să se întâmple şi la VONINO PLURI M7

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fiind un joc Android, respectiv aplicatie identica, probabil jocul se va comporta la fel.
Poti incerca sa conectezi o tastatura si /sau un mouse (OTG).

| Hdyxfwfb explică:

Joc aceelaşi joc şi pe telefon Samsung j3 2016 şi nu mi se intâmplă aşa ceva (este vorba despre jocul racing fever