| SkullDrawer a întrebat:

Am o tastatura cu mufa USB dar care nu merge am bagat-o in pc si nu merge nu se aprind ledurile nimic am bagat-o in tableta tot la fel... imi mai da si o eroare cu ceva drivere dar porturile usb functioneaza de exemplu am introdus cablul de date al tabletei ca sa imi bag jocuri pe ea si a mers dar cu tastatura nu stiu ce are... daca stiti vreo metoda spuneti

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearc-o si pe alt computer. S-ar putea sa fie dusa (arsa).

| Tiayth a răspuns:

Daca nu se aprind LEDurile nici cand o bagi pe alt dispozitiv ori s-a ars ori poate ai tras de cablu si s-a desprins din tastatura si trebuie lipit la loc