| Georsky a întrebat:

Am o tastatura Genesis 300 si nu stiu cum sa o deblochez, am căutat in manual si nu scrie... daca stie cineva funcția v-as fi foarte recunoscător. Multumesc

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce intelegi prin "deblocare"?
Tastatura trebuie sa functioneze din momentul ce ii introduci mufa intr-un port USB de pe un calculator /laptop. Led-urile trebuie sa se aprinde (acesta indica ca primrste curent din mufa), iar tastatele trebuie sa functioneze ca orice alta tastatura normala.
Daca nu functioneaza Led-urile /tastele, atunci incerci si in alta mufa USB, eventual si pe un alt calculator.
Daca nici asa nu functioneaza, atunci tastatura este defecta.