| p3trutvirusatu a întrebat:

Salut.Am primit de curand o tableta cadou(nu e nou-nouta) si vreau sa aflu ce model e(pe ea nu scrie nimic.Decat are spatele gri si un buton rotund in mijloc jos).Ma puteti ajuta cu un rpogram sau ceva care sa identifice modelul?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Pe spate are un mar cumva? si uitate cand porneste trebuie sa-ti apara ceva.

| Shimozukushiki a răspuns:

Cand deschizi(nu cand o deblochezi) tableta iti spune numele si modelul sau daca nu, intri in setari ultima de jos cred ca este despre dispozitiv sau tableta ce ai tu si scrie numar model, daca nu inseamna ca e contrafacuta adica in China, nu e originala.Bafta! Fundita?

| Andy88 a răspuns:

Pai cand porneste nu zice nimic? daca ai android intra in setari jos de tot ceva cu despre tableta/about device si vezi acolo. programe de care zici tu nu exista!