| Maria9Maria a întrebat:

Am nevoie de AJUTORUL vostru urgent! M-am luat dupa un fraier de pe net sa-mi fac cuprinsul pentru o lucrare de licenta in mod automat in WORD 2000 apasand tasta ALT+SHIFT+O si am stricat toata lucrarea de LICENTA! Cum sa fac ca LICENTA mea sa revina la forma ei normala? Sa fie asa cum am scris-o eu fara chestiile alea ce mi-au aparaut in fiecare pagina? VA ROG DIN SUFLET AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Vezi ca ai un semn, langa butonul de zoom (100%) excat ca alea dupa pagina ta. Apesi pe ele si dispare.
Sfat: nu te mai lua dupa toti "profesionistii". Cand faci o greseala, ai combinatia ctrl+z pentru a reveni la starea anterioara.
Multa bafta!

| Maria9Maria explică (pentru alecx4music):

Multumesc Alex! Am rezolvat problema datorita indicatiilor date de tine! Acum mai am o problema cum sa imi fac cuprinsul in mod automat ex:... pg12?

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Nu e cazul sa te ingrijorezi, caracterele care ti-au aparut pe ecran sunt niste indicatoare de editare si nu vor aparea pe pagina imprimata. Oricum, daca vrei sa scapi de ele cauta in bara de unelte de deasupra, ar trebui sa ai butonul Show/hide si caracterul acela ca un 'pi' alungit. Daca nu apare butonul respectiv, faci click pe View -> Toolbars si bifezi Standard. Suces la licenta!

| apshyxiation a răspuns:

Nasol poate pici

| Maria9Maria explică:

Hai ca esti fenomenal! PA