| andreiboy11 a întrebat:

Am primit un iPhone 3 si nu prea ma descurc sa il folosesc. Voiam sa va intreb despre cum e cu iTunes si cu APP Store.L-am conectat la pc si imi merge doar sa vad ce poze am in el.Cum sa fac sa imi pun pe el diferite lucruri din pc? Am Windows XP Professional service pack 2.Si de ce nu merge sa trimit muzica prin Bluetooth de pe alt telefon pe iPhone? Multumesc mult, dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| TheMLG a răspuns:

Bluetooth merge doar cu alte dispozitive de la Apple. De pe appstore cumperi aplicatiile.iTunes de pe telefon e pentru muzica, iar pe calculator te ajuta cu pozele. Daca vrei sa iei jocuri si alte chestii faine, fa-ti jailbreak. Cauta pe Google absinthe si du-te pe siteul oficial si afli mai multe despre jailbreak.