| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am primit un mail de la o persoana care o cunosc iar subiectul era "YouTube video" si a aparut in folderul spam. E virus sau?

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Daca e film atunci e posibil sa nu fie spam insa faca e arhivat si in arhiva ai un fisier de tip exe (executabil) atunci ala 99% e virus.
Pentru alte lucruri interesante despre calculatoare poti trage un ochi si aici: http://www.tutorialepc.ro

3 răspunsuri:
| pcris a răspuns:

Nu neaparat dar mai bine vorbeste vu respectivul si intreaba-l daca ti-a trimis mesaj si ce anume.

| paul8cristian a răspuns:

Daca apare la Spam-uri nu inseamna ca e virus, ci inseamna ca nu la putut verifica daca are virus inainte sa-l deschizi.

| barcelonamessi a răspuns:

Videoclipurile apar pe spam si alte lucruri asemanatoare cum ar fi filmele