| Maree1 a întrebat:

am procesor AMD A6-6420K APU WITH RADEON HD GRAPHICS 4.0 GHz vreau sa stiu daca e dual-core? e bun? vreau o parere de la cineva care stie si se pricepe dau funda11

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Este un procesor dual core, cu grafica integrata in el ( APU cum le mai place celor de la AMD sa le spuna ) Nu este un procesor foarte stralucit, dar totodata este un proesor de multimedia. La ce ma refer aici, este ca, cu grafica integrata din el nu-ti mai trebuie o placa video dedicata. Filmele hd, in general activitatile multimedia.

Bft!