| ZdaiSeama a întrebat:

Salut, am pus o intrebare la ora 2 dimintea si vreau sa stiu la ce ora apare pe site.
Cand se aproba? este o intrebare pertinenta fara injurii sau lucruri de genul.Cand apare intrebarea mea?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Uitasem sa-i raspund fetei: intrebarea i-a fost aprobata si chiar a primit un raspuns.

Sa-l verifice aici:
https://www.tpu.ro/......za-iar-in/

4 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

De obicei in cateva momente se publica intrebarea

| Elelei a răspuns:

Tu abia ti-ai deschis contul. Trebuie verificat de moderatori/administratori care, nu lucreaza non-stop.
Si apoi, cine crezi tu ca sta treaz noaptea ca sa-ti raspunda tie?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Elelei):

Eu sunt " tura de noapte"!
Ca-s in emisfera sudica si cand voi dormiti in Europa, eu sunt treaza si activa aici, pe forum happy

| Elelei a răspuns (pentru Violleta2022):

Aha, e bine de stiut. Esti doar user sau si moderator? happy