| Stoica_Ionut_1991 a întrebat:

Salut.
Am router wifi Tp-link si incerc sa ma conectez pe 192.168.0.1 sa pot face niste setari dar primes eroarea "Username or Password is incorrect.
Please refer to the troubleshooting below:[.]".
N-am bagat nici o parola nimic...stie cineva unde s-a salvat parola incorecta sau de ce patesc asa?

2 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

User.ul si parola de obicei sunt astea
user : admin
parola: admin /administrator sau 0000

| Stoica_Ionut_1991 explică (pentru kteichd):

Da iar pe mine nu ma lasa sa le bag...de la un prieten de pe laptop a mers. ma gandesc ca au fost salvata alta parola sau username..cu toate ca eu nu am umblat deloc thinking