| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu cateva intrebari:
1. Daca imi cumpar orice router wireless(50-75lei) imi va da net in toata casa?
2. Pot sa ma conectez prin wifi de la telefon sau tableta la el?
3. Dupa ce il cumpar cum fac sa ii pun nume, parola si sa emita semnal pentru wifi in casa?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

1 da
2 da
3 urmaresti instructiunile de configurare. fiecare router vine cu asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci daca imi cumpar un TP-LINK TL-WR740N cum procedez cu el? cum il conectez la PC? mentionez ca am net de la RDS

| mimi a răspuns:

Depinde de raza sa de acoperire da te poti conecta daca telefonul tau e performant si ca sa ii pui nume citeste instructiunea