| Speedy69 a întrebat:

Salut,am si eu nevoie de un raspuns.Stiti cumva daca exista vreo aplicatie pentru Android,sau ceva setari,pentru Youtube,atunci cand asculti ceva pe Youtube, sa poti inchide ecranul telefonului, am auzit ca pe IOS exista ceva cu care poti sa inchizi ecranul telefonului si muzica sa cante in continuare.Astept raspunsuri serioase! happy

Răspuns Câştigător
| Rommeo a răspuns:

Da exista, uite aici un tutorial cu o aplicatie care i-ti permite sa inchizi ecranul telefonului sau chiar sa faci altceva pe telefon in timp ce asculti muzica ta preferata din Youtube.
http://romicaprihor.blogspot.ro/......ar-si.html

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei pe Youtube si vezi si asculti. De asta nu se inchide ecranul.Nu stiu sa existe asemenea aplicatie pentru Android.