| vLooM a întrebat:

Salut.

Am si eu nevoie de un site un pot vedea preturile la componentele mele de la calculator, placa video, procesor, hard, etc.

Si cine imi zice cum vad exact ce placa video am etc toate, am dat run-dxdiag, dar nu-mi zice tot.

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| crbogdan a răspuns:

Salut instaleaza everest. odata instalat vei gasi toate componentele din calculator.
il poti gasi aici -->http://www.lavalys.com/products/everest-pc-diagnostics/

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Aida64 e un soft care te poate ajuta sa cunosti in detaliu configuratia hardware si software a sistemului tau. Ar fi recomandat sa-l folosesti. Exista si alte utilitare care sa faca treaba asta. happy

| OmulSiXPacksSs a răspuns:

Pt a vedea ce placa video ai intri in meniul start, computer si sistem unde vezii toate informatiile

| Negrea_Gica_1996 a răspuns:

EMAG.RO