| Lava a întrebat:

Salut am si eu o camera (de filmat) panasonic. Cum descarc de pe el in calculator videoclipurile pozele mer dar videoclipele... nu dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Păi dacă merge să dai pozele jos, trebuie să meargă şi videoclipurile, nu au cum să nu meargă... Ori toate, ori nimic. Dai copy la videoclip şi paste în folderul unde vrei să le pui. Dacă nu se deschid, trebuie să dai jost Total Video Player, ăla vede tot...

| Lava explică (pentru angel74dm):

Sati sa vad si alte raspunsul momentan ai 99.8% funda vot ai

| Lava explică (pentru angel74dm):

Aa si imi da error cand dau sa se deschida video pe camera cum fac? big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| Lava explică (pentru angel74dm):

Imi da error cand dau sa se deschida video pe camera cum fac?