| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o camera web si nu mai stiu ce sa fac am instalat driveru, am scos cablu am dat restart si spre uimirea mea nu a aparut new hardweare ci unknown device, am intrat si n device manager, usb, unknown device, propierties, update driver, am asteptat si mi-a zis ca nu gaseste nimic ce pot sa fac?

1 răspuns:
| whitehair a răspuns:

Incearca sa-ti amintesti in care port USB a fost conectata atunci cand ai instalat driverele.Asa am patit si eu, am luat apoi toate porturile USB la rand si cand "a mers" am facut un punct cu un marker pe respectivul port.De atunci totul e O.K.Bafta.