| OmulCUMAsina a întrebat:

Am si eu o intrebara
Exista cumva un cablu cu mufa usb in care sa bag cablul de net si apoi in pc. Doresc deaorece nu am slot la laptop pentru cablu normal de net. Daca stiti voi lasati-mi si un link de unde il pot cumpara. !

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Ce model de laptop ai? Majoritatea au mufa pentru conectare la internet.
Daca intr-adevar nu exista, cauta cablu "rj45 to usb" si vei gasi imagini cu un adaptor in care sa bagi cablul de net, iar prin usb sa se conecteze la laptop.
http://imgur.com/uaOaNsT