| Mihaitza156 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. Am facut ca tipul din urmatorul videoclip, doar ca inloc de magneti am vrut sa fac un fel de hidrocentrala mai mica cu ajutorul careia sa se intample acelasi lucru. am facut exact ca el. am schimbat firele. am invartit in ambele sensuri dar nici una dintre acestea nu au reusit sa-mi aprinda un led de bricheta. Ledul l-am incercat, nu e ars dar banuiesc ca coolerul meu e ars sau chestia asta chiar nu functioneaza. :
https://www.youtube.com/watch?v=_I3Ly5mBhT4

Dau funda cine ma ajuta sa-l fac!

1 răspuns:
| Andreea_Larisa_2001_Oqq0 a răspuns:

Nu iti merge din cauza ca trebuia sa folosesti ce folosea el asa de aceea nu ti a mers