| andreeasiocarte a întrebat:

I-am dat colaborare pe Instagram unui prieten. Acesta m-a blocat, m-a deblocat, dar acum nu ii mai apare postarea in care l-am etichetat pentru colaborare. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da-i bloc si sa scapi definitiv de el!

Un prieten adevarat nu te va bloca niciodata, iar asta a dovedit prin tot ce face ca nu te place si nu-ti este prieten, de nici un fel.

| floruits a răspuns:

Bună dimineața

Cel mai bine este să îi dai block. Cum a spus și Violleta, un prieten adevărat nu te va bloca niciodată.
Totuși, dacă nu vrei să îi dai block, încearcă să discuți cu prietenul tău de ce ți-a dat block.

O zi frumoasă!