| mariusiri33 a întrebat:

Ma etichetat cineva pe facebook la un videoclip, am dat pe el si mi s-a descarcat ceva, apoi imi apare si mie pe facebook videoclipul si mi-a etichetat aproape toti prietenii. Am sters videoclipul din cronologie dar imi apare singura. Videoclipul se numeste genial si in video este o fata care danseaza. Cum fac sa nu-mi mai apara?

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

La setari in *** mea, nu stii decat sa dai like?
ia-ti si un antivirus bun ca sigur ai, recomand https://www.malwarebytes.org/

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Inteligent virus! E o optiune la fb care iti permite sa sa aprobi sau nu o eticheta.Activeaz-o.Altfel se va face automat.

| mariusiri33 explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Dar unde e optiunea?

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru mariusiri33):

La Settings - Timeline and Tagging - Review posts friends tag you in before they appear on your timeline? - Dai Enable

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru mariusiri33):

PS. Si aici tot la Timeline and Tagging : How can I manage tags people add and tagging suggestions? - Dai Enable

| mariusiri33 explică (pentru AlecsRvaSpunePa):

Si daca mi-a blocat contul ce fac?