| Fretty a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare, am un calculator care de ceva timp a inceput sa se tot restarteze, l-am dus la reparat si a zis ca placa de baza e problema, a schimbat-o si dupa 2 saptamani face la fel.Ar putea fii de la jocuri?(ma joc counter strike 1.6 si metin2.ro). Virusi nu am avut pe el.
Daca stii va rog spuneti-mi care e problema.

Răspuns Câştigător
| GEORGE a răspuns:

Cand se restarteaza motorasul se opreste si porneste din nou? adica asa se aude? daca da inseamna ca e de la hard disk.

3 răspunsuri:
| raducannicolae a răspuns:

Ar putea sa fie de la sursa de alimentare. Nu poate oferi tot timpul puterea necesara.

| Fretty explică:

De la sursa nu poate fii ca si sursa a schimbat-o,George poate fii as cum ai spus tu, ca poate fii de la hard disck, ca de multe ori nu se aprinde bine ca iarasi se restarteaza.
Multumesc.

Răspuns utilizator avertizat