| Samyyy95 a întrebat:

Am un calculator si de ceva timp se restarteaza. L-am dus la reparat si zicea ca s-a ars ceva la placa de baza si a inlocuito. Dupa o luna a inceput iarasi sa se restarteze si la dus iarasi sa il repare, acolo zice ca nu se restarteaza.Imi poate spune cineva care este problema? Si inca ceva a inlocuit si sursa ca zicea ca poate este de la ea. Poate fii de la jocuri?(ma joc metin2) sau ceva virusi?

Răspuns Câştigător
| motor12v a răspuns:

Salut asa mi sa imtamplat si mie da la mine a trebuit sa schimb benzila alea de fac legatura intre hard si placa de baza ca se cutasera si dupa a mers perfect

2 răspunsuri:
| GaByTzUuU a răspuns:

Si eu am avut problema asta acu' cativa ani. Mie mi-au spus ca nu mai este bun ii s-a ars ceva care nu mai poate fi inlocuit.si mi-am schimbat PC-ulhappy

| Samyyy95 explică:

Eu am PC nici de 1 an si s-a intamplat, dar am garantie pe el.