| GrizzlyRO a întrebat:

Salut happy Am si eu o intrebare : Am un smartphone Samsung Galaxy S Plus si as dori sa stiu cu ce program pot sa vad video-urile realizate.
Am incercat cu windows media player, media player clasic, quick time. Nu merge sad
Funda!

Răspuns Câştigător
| Buffy08 a răspuns:

A mers? big grin

4 răspunsuri:
| XxAlexandruxX a răspuns:

Te referi sa vezi filmarile facute cu camera nu? Pai le transferi in PC si le deschizi cu BSPlayer

| Buffy08 a răspuns:

Ai incercat si cu vlc?

| GrizzlyRO explică (pentru Buffy08):

Cu VLC se vede filmul verde sad Ai idee cum sa vad bine?

| Buffy08 a răspuns:

La vlc intra la meniul Settings >preferences, apoi la Video, bifeaza Advanced options, gasesti diverse setari la Video > output modules si la Video > output modules > directx